uždaryti x

Prisijungti

Slapyvardis Slaptažodis

Patikima stogo ir fasado danga

Techninė informacija

"Colorcoat Celestia" yra taikoma pastatams, kuriems yra keliami aukšti estetiniai reikalavimai. Jos metališkasis blizgesys papildo architekto paletę nuostabiais specialeisiais efektais, kurie yra nepasiekiami plonasluoksnėms dangoms.
 
  • Metališkasis efektas su neapsakomu paviršiaus gilumu ir blizgesiu;
  • Ypatinga padengimo technologija, kurią sukūrė kompanija "Corus";
  • Privalumai, kuriuos teikia "Confidex" garantija šiaurinėse europos šalyse;
  • Šiuolaikinė spalvų paletė, kuri buvo sukurta bendradarbiaujant su architektais;
  • Pagrindas "Galvalloy".

"Colorcoat Celestia" gali būti profiliuojama be nuimamos apsauginės plėvelės. Tuo atveju kai yra gaminamos fasadinės kasetės, stipriai presuojant, perforuojant arba lenkiant, danga turėtų būti naudojama plona nuimama apsaugine plėvele.
"Colorcoat Celestia"  techniniu ir estetiniu požiūriu yra aukščiausios kokybės plieninė stogų ir sienų danga su organiniu apsauginiu sluoksniu. Jos eksploatavimo laikas gerokai pailgintas, spalvos dar intensyvesnės - tai kompanijos "Corus" sukurtos pažangiausios pasaulyje plieno dangų technologijos rezultatas.
Didžiausias bendrasis "Colorcoat Celestia"  efektyvumas yra vertinamas, kompanija "Corus" sudarytu stogų ir sienų dangų ilgaamžiškumo vertinimo būdu.

 

Pastabos                            
P - nuolydis;
Zona 2 - linija žyminti 2 Zonos pradžią yra tiktai iliustracinio pobūdžio.

  1. Skaičiai prie užrašo "pakrantėje" taikomi pastatams, esantiems ne toliau kaip 1 km nuo pakrantės.
  2. Trumpiausias laikotarpis iki sprendimo perdažyti prasideda nuo tada, kai medžiagos atgabenamos į statybvietę, tačiau ne vėliau kaip po 18 mėnesių nuo jų pagaminimo.
  3. Lakštų ilgaamžiškumas priklauso nuo to, kam jie naudojami (stogams ar sienoms dengti). Jei tie patys lakštai naudojami ir sienai, ir stogui, tai jų ilgaamžiškumas skaičiuojamas kaip stogo dangos.

 


Galimos spalvos


Destataprofil.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su destataprofil.lt slapukų politika.

Sutinku