uždaryti x

Prisijungti

Slapyvardis Slaptažodis

Patikima stogo ir fasado danga

Techninė informacija

„Colorcoat HPS200" techniniu ir estetiniu požiūriu yra aukščiausios kokybės plieninė stogų ir sienų danga su organiniu apsauginiu sluoksniu. Jos eksploatavimo laikas gerokai pailgintas, spalvos dar intensyvesnės - tai kompanijos „Corus" sukurtos pažangiausios pasaulyje plieno dangų technologijos rezultatas. „Colorcoat HPS200" patikimumas suteikė galimybę kompanijai „Corus" visiškai pakeisti stogų ir sienų dangų ilgaamžiškumo vertinimo būdą. Rezultatas - „Compass" ilgaamžiškumo indeksas remiantis rezultatais, kuriuos kompanija „Corus" gavo atlikusi šios dangos įvertinimą bei testavimą visame pasaulyje. Pagerintas visų „Colorcoat HPS200" dangos spalvų intensyvumas, taip pat ir tamsesnių atspalvių bet kokioje aplinkoje. Todėl dabar nebūtina atsižvelgti į tai, į kurią pusę bus orientuotas dangos paviršius, nes visų pastato dangų spalva išlieka vienoda.
 
Pagrindas „Galvalloy" - jis geriausiai apsaugo pjautines briaunas
 
Pagrindas „Galvalloy"- tai plieno juostos, karštojo mirkymo būdu padengtos 255 g/m2 cinko (95 proc.) ir aliuminio (5 proc.) lydiniu, taip pat unikaliu kitų elementų deriniu pagal BS EN 40214: 1995, kuris padaro dangą ilgaamžę. Lydinio dangos storis yra toks pat kaip 275 g/m2 cinko dangos, tačiau jos masė mažesnė dėl to, kad aliuminio tankis mažesnis negu cinko. Šis derinys puikiai apsaugo pjautines briaunas, tai garantuojama iki trumpiausio laikotarpio, kai nuspredžiama perdažyti, pabaigos. Kai naudojamas „Galvalloy" pagrindas, dažai geriau sukimba ir lengviau formuoti dangos profilį.
 
 

Pažangi organinio dengimo sistema ilgaamžė bet kokioje aplinkoje

„Colorcoat HPS200"- organiniu apvalkalu padengtas plienas, skirtas stogams ir sienoms dengti. Jis sukurtas siekiant pratęsti dangos eksploatavimo laiką, pagerinti spalvos ir blizgesio išlaikymą bei atsparumą. Viršutinė „Colorcoat HPS200" pusė padengta unikaliais apsauginiais sluoksniais, specialiai sukurtais taip, kad dangos būtų tikrai ilgaamžės, neprarastų atspalvių ir blizgesio, išliktų atsparios pelėsiams. Apatinė pusė padengta dvisluoksniu koroziją stabdančiu gruntu, ant kurio terminiu būdu padengtas apsauginis atsparaus poliesterio sluoksnis, tinkamas daugeliui vidaus aplinkos tipų. „Colorcoat HPS200"- itin stabili danga, ypač atspari UV spindulių ir karščio poveikiui.

Confidex® garantija
suteikiama „Colorcoat HPS200" dangai

„Corus" garantuoja, kad „Colorcoat HPS200", naudojama kaip stogo arba sienų danga šiaurinėse ir pietinėse Europos šalyse, atitiks kokybės sąlygas pagal „Cornpass" ilgaamžiškumo indeksą ir vaizduojamą diagramą, kaip nustatyta „Confidex" garantijoje. „Confidex" atitinka „Corus" kompanijos požiūrį į prekybą. Tai įrodo aukštos kokybės stogo ir sienų dangų gaminiai, rašytinės gaminių garantijos, techninė parama, informacijos tarnyba, išsami literatūra ir garbingas elgesys. Dangos „Colorcoat HPS200" kokybė nustatoma pagal trumpiausią laikotarpį iki sprendimo perdažyti - tai yra laiką, kuriam nesibaigus nereikia svarstyti, ar perdažyti dangą. Šio laikotarpio pabaigoje kiekvieno atskiro paviršiaus, t. y. vienos sienos arba vieno stogo šlaito (bet ne daugiau kaip 100 kvadratinių metrų) dažų atsisluoksniavimas bus ne daugiau kaip 5 proc. dažyto paviršiaus. Jeigu dangos bus gerai prižiūrimos, jų eksploatavimo laikas bus dar ilgesnis. Dangos „Colorcoat HPS200“ tarnaus ilgai, jeigu pastatų savininkai tiksliai laikysis kompanijos „Corus" rekomendacijų dėl dangų patikros ir priežiūros. Gerai prižiūrimos „Colorcoat HPS200“ dangos ilgaamžės - jos gali būti eksploatuojamos net keturiasdešimt metų.

„Compass" ilgaamžiškumo indeksas

„Compass" ilgaamžiškumo indeksas yra kompanijos „Corus” naudojama spalvų intensyvumo vertinimo sistema. Tai - vienas skaičius, kuriuo nusakomas dangos ilgaamžiškumas, kad ir kam ji būtų naudojama - sienoms, dažniausiai pasitaikantiems stogams (kurių nuolydis = 1-10°), taip pat statiesiems stogams
(jų nuolydis >10°) dengti, neatsižvelgiant į jų padėtį pasaulio šalių atžvilgiu. Su „Compass” gerokai paprasčiau parinkti pastato dangų spalvas. Dar galima rinktis bet kurią spalvą - reikia tik žinoti, kad trumpiausias laikotarpis iki sprendimo perdažyti nustatomas visiems dangos paviršiams, neatsižvelgiant į tai, į kurią pusę paviršius orientuotas. Kadangi skardinimo elementai lemia pastato formą ir daro didelę įtaką jo išvaizdai; svarbu, kad ir šiems elementams būtų naudojama „Colorcoat HPS200”.

Pastaba: lakštų ilgaamžiškumas priklauso nuo to, kam jie naudojami (stogams ar sienoms dengti). Jei tie patys lakštai naudojami ir sienai, ir stogui, tai jų ilgaamžiškumas skaičiuojamas kaip stogo dangos.

 

„Compass" ILGAAMŽIŠKUMO DIAGRAMA


Galimos spalvos


Destataprofil.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su destataprofil.lt slapukų politika.

Sutinku