uždaryti x

Prisijungti

Slapyvardis Slaptažodis

Patikima stogo ir fasado danga

"Dobel F105" - plėvele dengti plieno lakštai, kurių danga sertifikuota kaip atspari ugniai. Gaminami vienspalviai bei marga-spalviai, imituojantys medieną ir audinį, lakštai.  Taip pat gali būti tiekiamas produktas su nuimama apsaugine plėvele. Atvirkštinė lapų pusė paprastai padengiama pilkos spalvos epoksidiniais dažais arba plonu skaidraus polimero sluoksniu. Šis produktas atitinka Europos standarto EN 10 169-1 reikalavimus, nustatytus lakštams su organine danga.
 
Savybės
 
1)T - plieno lakšto storis.
 

Pagrindo medžiaga

Lakštinis plienas "Aluzink" pagal EN 10 215 su AZ 150 paviršinio tankio danga arba karštai cinkuoti plieno lakštai pagal EN 10 142, kurių cinko dangos paviršinis tankis Z 275.

Dangos sistema

 

Atsparumas chemikalams

"Dobel F 105" lakštai atsparūs chemikalų poveikiui. Tačiau yra keletas išimčių - pavyzdžiui, kai kurie organiniai tirpikliai, tarp jų aromatiniai junginiai, ketonai ir chlorintieji angliavandeniliai.

Poveikis aplinkai

Kompanija Swedish Steel (Švedijos plienas) daugelį metų skiria nemažai lėšų, kad kuriamos technologijos ir gaminami produktai būtų vis mažiau žalingi aplinkai. Ekologinės "Dobel" produktų savybės apibūdintos produktų duomenų lapelyje GB 871.

Gamyba

Plėvelių gamyba ir plieno lakštų dengimo procesas kontroliuojami.

Regeneravimas

Kai pasibaigia plėvele dengtų plieno lakštų eksploatacijos laikas, lakštus galima perlydyti ir panaudoti kaip svarbią žaliavą gaminant plieną. Lydant pašalinamos metalo ir dažų dangos išskiriamos medžiagos. Plėvele dengtus plieno lakštus, kaip ir visus kitus plieno lakštus, turi surinkti įprastos metalo laužo utilizavimo įmonės.

Paviršiaus dangos valymas

Paviršiaus dangą galima valyti vandeniu ir neutraliomis valymo priemonėmis arba tokiais tirpikliais kaip vaitspiritas. Naudojant šarmines valymo priemones, sutrumpės produkto eksploatacijos laikas.

Gabenimas ir laikymas

Reikia vengti dangos pažeidimo gaminant ir montuojant reikiamus gaminius. Įbrėžtas ar kitaip pažeistas gabenimo vietas, kuriose pašalinta danga, reikia užtaisyti, kaip nurodyta informaciniame produktų lapelyje GB 853 "Plėvele dengtų plieno lakštų valymas, dažymas ir taisymas." Šios medžiagos nereikia laikyti lauke. Jeigu tai neišvengiama, ją reikia tinkamai uždengti ir pasirūpinti geru vėdinimu, kad nesikauptų drėgmė.

Techninė priežiūra ir informacija

Dėl išsamesnės informacijos prašome kreiptis į UAB "Destata Profil" specialistus.

Kita

Produkto tolerancijos ir bendrosios savybės nustatytos Europos standarte EN 10 169-1.

Produkto apibūdinimas
Dobel F 105 - plėvele dengti plieno lakštai, kurių danga sertifikuota kaip atspari ugniai. Gaminami vienspalviai bei margaspalviai, imituojantys medieną ir audinį, lakštai. Taip pat gali būti tiekiamas produktas su nuimama apsaugine plėvele. Atvirkštinė lapų pusė paprastai padengiama pilkos spalvos epoksidiniais dažais arba plonu skaidraus polimero sluoksniu. Šis produktas atitinka Europos standarto EN 10 169-1 reikalavimus, nustatytus lakštams su organine danga.
 
 

Sertifikatai

"Dobel F 105" lakštai aprobuoti pagrindinių pasaulio jūrų klasifikavimo bendrovių, tarp jų Švedijos Nacionalinės laivybos administracijos, Norvegijos bendrovės Det Norske Veritas (DNV), Didžiosios Britanijos Transporto departamento ir Loido registro, Bureau Veritas (Prancūzija), Jungtinių Valstijų pakrantės sargybos (USCG) ir Nippon Kaiku Kuokai (Japonija). Sertifikatų kopijos gali būti pateiktos užsakovo prašymu.


Destataprofil.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su destataprofil.lt slapukų politika.

Sutinku