uždaryti x

Prisijungti

Slapyvardis Slaptažodis

Patikima stogo ir fasado danga

Techninė informacija

"HAIREXCEL Granite" - kompozicinių dangų srities tyrimų ir modernios technologijos rezultatas. Ši danga yra ypač stipri, ją galima taikyti įvairiose gamybos srityse, kuriose šiandien retai taikomi tradiciniai dengimo kompozicinėmis dangomis būdai.
Šio pranašumo paslaptis - specialiai sukurtas itin storas 30 µm antikorozinis gruntas kartu su baigiamąja kompozicine apdaila. Be to, plokštės apatinė dalis yra padengta 15 µm antikoroziniu gruntu. Atlikta daugybė bandymų, neabejotinai patvirtinančių puikias dangos savybes:
●  bandomoji konstrukcija plieno korozijos rodikliui nustatyti vakarinėje Švedijos pakrantėje;
●  laipsniškas raudonos spalvos čerpių Emmaqua statinio natūralaus senėjimo testas Arizonoje    
   demonstruoja "HAIREXCEL Granite" medžiagai būdingą atsparumą ekstremaliomis sąlygomis.
Visų atliktų bandymų rezultatai garantuoja, kad naujoji "HAIREXCEL Granite"  yra viena iš atspariausių dangų. Dėl šios priežasties atsiranda naujų architektoninių dangos pritaikymo galimybių. Taip pat pažymėtina, kad ji ekologiška, nes šios dangos sudėtyje nėra chloro.
 
 

Puikus atsparumas korozijai

Naujos kartos gruntas iš abiejų pusių.

Puikus atsparumas UV spinduliams

Kruopščiai parinktas dangos pigmentas ir labai aukštos kokybės dervos garantuoja ilgai išliekančias spalvas ir gerą išvaizdą.

Puikus atsparumas drėgmei

"HAIREXCEL Granite" ypač tinka agresyviose aplinkose ir teritorijose, kuriose yra didelė oro drėgmė (pakrančių teritorijos, plaukimo baseinai, žemės ūkio įrenginiai ir kt.).

TESTAS: Drėgmės ir temperatūros bandymas buvo atliekamas 1000 valandų 24 valandų ciklais (ekstremali tropinė atmosfera, kai temperatūra daugiau nei 70 0C, oro drėgmė 100%)
REZULTATAS: nesusidaro oro pūslelių,nesusidaro įtrūkių.

Ypač kietas paviršius

Poliamidinė struktūra maksimaliai apsaugo nuo atsisluoksniavimo, įbrėžimų ir dėmių atsiradimo eksploatavimo metu. Puikus atsparumas mechaninėms apkrovoms.

Ypatingas lankstumas

Tai medžiaga, kurią lenkiant ir didžiausiu kampu nesusidaro įtrūkių - ji nesideformuoja.

Puikus atsparumas cheminiam poveikiui

Atspari rūgštims, valymo priemonėms ir cheminiams junginiams, kurie naudojami pramonėje ir žemės ūkyje.

TESTAS: 500 valandų kontaktinis bandymas aplinkos temperatūroje (buvo veikiama pieno, sieros, druskos rūgštimis, natrio nitratu, amonio sulfatu, azoto fosfatu, amonio chloridu, trąšomis, natrio chloridu, natrio karbonatu, amonio nitratu, chlorkalkėmis ir kt.).
REZULTATAS: puikus cheminis atsparumas,  nepablogėjęs spalvos blizgesys ir išvaizda.


Galimos spalvos


Destataprofil.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su destataprofil.lt slapukų politika.

Sutinku