uždaryti x

Prisijungti

Slapyvardis Slaptažodis

Patikima stogo ir fasado danga

Techninė informacija

Daugiasluoksnė danga "Multicoat" - tai trijų sluoksnių PVDF danga, kurios storis yra 60 µm. Šią dangą Corus sukūrė specialiai naudojimui jūrinėje ir pramoninėje aplinkoje bei prestižiniams pastatams, kuriems reikia ypatingai aukštos kokybės dangos. "Multicoat" dangos spalva ilgai išlieka intensyvi, lygus paviršius daro dangą atsparią nešvarumų kaupimuisi.
 

Viršutinį paviršių sudaro

  • apie 20 µm antikorozinis gruntas;
  • apie 20 µm PVDF dažų sluoksnis;
  • apie 20 µm PVDF skaidri danga, uždėta dviem sluoksniais po 10 m.

Antroji pusė yra dengiama dviejų sluoksnių grunto sistema

  • apie 5 µm antikorozinis gruntas;
  • apie 15 µm blogosios pusės danga RAL 9002.

Tiekiama dviejų tipų cinkuota medžiaga: S320GD+Z ir S320GD+ZA. Abiem atvejais cinko sluoksnio storis yra 18-20 mm kiekvienoje pusėje. Per abi puses tai sudaro 275 g/m² Z tipui ir 255 g/m² ZA tipui. "Multicoat" dangos medžiagos atitinka galiojančias Europos NEN-EN normas 10143, 10147, 10169 ir 10214. Dangos kokybė tikrinama, remiantis Europos indukcinio dengimo asociacijos (European Coil Coating Association, ECCA) rekomendacijomis.

Apie spalvų skirtumus

Norime atkreipti Jūsų dėmesį į metalizuotą dangą: aliuminio dalelės sukuria ypatingą blizgesį ir spalvos efektą, kuris skiriasi kiekvienoje medžiagos partijoje. Naudojant šią dangą Kompanija UAB "Destata Profil" rekomenduoja užsakyme aiškiai ir tiksliai nurodyti fasado paviršių specifikacijas (drauge su pastato planu), kad juos būtų galima dengti plokštėmis, pagamintomis iš vienos medžiagos partijos. Taip pat metalizuota danga yra specialiai pažymėta rodyklėmis, kad montuojant atspindžio kryptis būtų vienoda. UAB "Destata Profil" nerekomenduoja naudoti dviejų skirtingo pločio daugiasluoksnių plokščių su metalizuota danga vienam fasadiniam paviršiui, nes skirtingo pločio plokštės visuomet gaminamos iš skirtingų medžiagos partijų, todėl neišvengiamai skiriasi jų atspalviai. UAB "Destata Profil" neprisiima jokios atsakomybės dėl spalvų skirtumo tarp teikiamų gaminių ir produktų, pirktų iš kitų gamintojų. Ši sąlyga galioja visoms spalvoms bei visoms dangų sistemoms. Daugiasluoksnę dangą "Multicoat"  yra tiekiama su apsaugine plėvele.


Galimos spalvos


Destataprofil.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su destataprofil.lt slapukų politika.

Sutinku