uždaryti x

Prisijungti

Slapyvardis Slaptažodis

Patikima stogo ir fasado danga

Techninė informacija

Profesionalios klijavimo juostos

Šiandien, įrengiant stogo dangos konstrukciją jau nereikia įtikinėti naudoti hidro-, vėjo- ir garo izoliacines plėveles. Šiltai mansardai prireiks visų tipų plėvelių (garo, vėjo bei antikondensacinių). Sėkmingai naudojamos naujosios kartos difuzinės membranos, kaip pakaitalas antikondensacinėms, bei vėjo izoliacinėms plėvelėms.
Tačiau ne vienam teko susidurti su kankinančiais klausimais: kaip sujungti plėvelių juostas tarpusavy, kaip užtaisyti stoglangių, dūmtraukių ir plėvelių sandūras, ir ką daryti, kai jau uždengta ir privirtinta plėvelė netyčia įplėšiama ar tik įduriama? Visi statybų specialistai tikrai patvirtins: po stogo danga susikaupęs kondensatas ( jis, kaip rodo ilgalaikė patirtis, daugiau ar mažiau iškrenta po visų tipų stogo danga ) ilgainiui pateks per nesandarią ar pažeistą vietą į termoizoliacinį sluoksnį, kaupsis jame, ardys medines stogo konstrukcijas, kol, galų gale, taps nemaloniu siurprizu Jūsų jaukioje palėpėje. Neverta kaltinti stogo dangą, ar dalinai stogdengius.
Neretai ji puikiai įrengta, o kaltas aplaidumas, klojant tik statybos procese matomas minėtas plėveles. Matyt neverta dabar skaičiuoti nuostolius, kurie gerokai viršys tas lėšas, panaudotas tariamai nebūtinoms priemonėms.
 
"Tacto" - stipriausias kontaktas akimirksniu
“Tacto” - tai nauja karta dvipusių lipniųjų juostų, kurios leidžia profesionalius darbus ant stačių stogų atlikti paprastai, greitai ir patikimai. Daug apatinio sluoksnio gabalų ir skardų iš išorės kvalifikuotai, saugiai ir be problemų galima suklijuoti su “Tacto”. Garo stabdžiai, garo ir oro užtvaros iš polietileno, popieriaus, aliuminio ir kt. sandarių ir hermetiškų stogų vidinėje pusėje bus panaudotos saugiai ir greitai.

Klijų tvirtumas yra patikrintas ir papildomai sutvirtintas pluoštine medžiaga. Naudojimas labai paprastas: “Tacto” reikia užklijuoti ant apatinio lakšto, o pabaigus be jokių įrankių staiga nuplėšti. Po to uždėti kitą lakštą, nuklijavus lipniosios juostos pagrindą, prispausti, — ir viskas.

Dėl savo ypatingo stiprumo “Tacto” pati suklijuoja šlapius paviršius. Pajuodusios rankos, aplipusios klijų likučiais, dabar jau praeitis: “Tacto” yra bespalvė ir ant rankų nepalieka jokių klijų pėdsakų. Jau esant 5C temperatūrai “Tacto” galima naudoti arba perdirbti. Dar viena teigiama savybė, už kurią verta mokėti grynaisiais.

Naujoji produkcija idealiai saugo aplinką. Ji pagaminta be keliančių problemas ir teršiančių aplinką komponentų, be chloro ir formaldehidų bei tirpiklių. 70 nuplėšiamos lipniosios juostos pagrindo sudaro perdirbtas popierius. Ir perdirbamas “Tacto” yra neutralaus kvapo, be kenksmingų garų.

“Tacto” yra dvipusė naujausia technologija pagaminta lipnioji klijuojamoji juosta iš akrilo klijų, į kurių sudėtį neįeina tirpikliai. Ji sutvirtinta siūlais. Tvirta ir ilgalaikė, senėjimui atspari “Tacto” atlaiko nuo -40C iki 90C temperatūrą. Atsparumas rūgštims ir šarmams taip pat yra didžiulis, kaip ir atsparumas UV ir skysčių nepralaidumas.

"Flecto" - sandari, hermetiška ir ilgai atspari garams

“Flecto” - tai sustiprintos tinkleliu klijuojamosios juostos iš polietileno su ypač stipriais akrilo klijais, be tirpiklių. Perdirbimo temperatūra - nuo 5 C, nuo - 40 C iki 90 C klijuoja vis taip pat gerai. Aplinkai nekenkiama: nėra jokių tirpiklių, formaldehidų, chloro. Ir perdirbant jokių kenksmingų garų.  Ypatinga klijavimo galia “Flecto” taip pat rodo ją esant idealią remonto klijuojamąją juostą, skirtą įvairiems vidiniams ir išoriniams paviršiams.

Po šilumos apsaugos nutarimo hermetiški sujungimai yra neginčijama būtinybė. Per sujungimus, įbrėžimus ir plyšius prarandama šiluma ir drėgmė, dėl kurių nukenčia ir aplinka, ir piniginė. “Flecto” yra gerai limpanti vienpusė lipni juosta, dėl kurios pro stogo ar sienos kampus, galus ar sudūrimus drėgmė prasisunkti negali. Tai, kad klijuojant juostą, galima ją pailginti (ištempti), sutaupo laiko, mažina problemų, o suklijuota vieta ilgai lieka sandari.

“Flecto” idealiai priglunda ant nelygumų ir iškilumų ir patikimai bei tvirtai suriša įvairius paviršius, suklijuoja su lygių paviršių medžiagomis, tokiomis kaip skarda, metalas, obliuotas medis ir t. t.

"Butylon" - klijai ir sandarinimas kartu

Lipnioji juosta “Butylon” klijuoja įvairius paviršius su šiurkščiais ir duobėtais pagrindais (mūro sienomis, obliuotu medžiu ir pan.) arba su visais lygiais ir ne metalo paviršiais (aliuminiu, plastmasėmis). Naudojimas visiškai paprastas: dvipusę klijavimo juostą “Butylon” reikia kruopščiai prispausti prie sandaraus paviršiaus ir tuoj pat prilipinti ant pagrindo. Po to iškart nuimti lipniosios juostelės pagrindą ir užklijuoti kitą paviršių. Sudūrimai nepraleidžia vandens.

Galimybė naudotis ja esant +5 C leidžia naudotis ja beveik ištisus metus. “Butylon” išsilaiko tvirta nuo - 30 C iki + 80 C.

Skirtumas tarp klijavimo ir sandarinimo - tai “Butylon”

“Butylon” yra į ritinį suvyniota klijavimui ir sandarinimui skirta lipnioji juosta, kuri nežino, kas yra problemos. Jai nekyla nei naudojimo kliūčių, nei aplinkos teršimo problemų, nei šiukšlių likučių. Ypač tinkama saugiam vinių sandarinimui, apdailos juostelėms, be to, yra ir vieną arba abi puses klijuojanti ir sandarinanti juosta “Butylon”, skirta įvairiems tikslams.

Pagaminta iš butilo kaučiuko masės “Butylon” yra pavyzdinga: jokių tirpiklių, jokio silikono, be bitumo, chloro ir halogenų. Tai tausoja sveikatą ir padeda aplinkai. Stiprus sukibimas ir plastiškas “Butylon” elastiškumas teikia tvirto ryšio, kurį klijuojamieji paviršiai patikimai ir saugiai izoliuoja. Išsiskiriantis atsparumas vandeniui ir senėjimui garantuoja klijuojamųjų paviršių sandarumą ir ilgaamžiškumą. Be kita ko, dėl bitumo “Butylon” nepripažįsta jokių lūžių ir ilgai lieka plastiška.

"Klöber HD "- stipri ir patikima lipnioji juosta

Lipnioji klijavimo juosta su ilgamžiškumo garantija

Vienpusė klijavimo juosta “Kloeber HD” iš “Du Pont Tyvek” medžiagos yra paruošta iš stiprių akrilo klijų specialiam naudojimui, kai stogo skardos arba fasadas praleidžia vandenį. Speciali medžiaga nukreipia krintančią rasą taip patikimai, kaip tik galima panaudoti tradicines PE arba aliuminio juostas. Ypač stiprūs akrilo klijai leidžia dirbti ant stogo nuo + 5C iki 90 C.

Lipnioji klijavimo juosta “Kloeber HD” susidoroja su menkais pažeidimais bei įtrūkimais ant įvairiausių paviršių. Paviršiai, per kurių pažeistas, įtrūkusias vietas gali patekti drėgmė, turi būti vienas su kitu suklijuoti, todėl klijavimo juosta “Kloeber HD” siūlo profesionalų sprendimą visiems stogo kampams ir kraštams. “Kloeber HD” yra klijavimo juosta visiems gyvenimo atvejams.

"Tauro" - ištisinio klijavimo asas

Vienpusė stipri klijavimo juosta bet kokiai temperatūrai

Kadangi įvairių paviršių montavimas, neišvengiamas ir vėjuotomis ar dar blogesnėmis oro sąlygomis, ne visada sekasi sklandžiai, „Kloeber“ siūlo išeitį — bet kokiam orui tinkamą juostą “Tauro”. Permatomi akrilato klijai iš specialaus kopolimero su apsauginiu sluoksniu buvo išbandyti ypatingomis sąlygomis nuo - 40 C iki + 120 C. Patys drėgniausi arba, priešingai, sausi, net sušalę paviršiai nepakenkė universaliųjų “Tauro” klijų stiprumui.

Pagaliau tikrai profesionali klijavimo juosta, kuri be didesnio vargo ištaisys per apsirikimą paliktas surinkimo klaidas. Jei reikia ištaisyti, “Tauro” juosteles atklijuoti lengva, kadangi paviršiai stipriausiai susiklijuoja ne iškart, turi praeiti nuo 24 iki 36 valandų. Taigi turite tikrai pakankamai laiko ištaisyti savo klaidas ir be vargo įgyvendinti savo sumanymus.

Kiek tamprumo jums reikėtų? Lipnioji juosta “Tauro”, jei reikia, gali pasidaryti beveik trigubai ilgesnė. Didžiulė pagalba tvarkant neįprastus kampus, kraštus arba sudūrimus.      

Be kita ko, reikalingo dydžio gabalėlį nuo juostos rinkinio atplėšite taip pat lengvai kaip nuo ritinio popieriaus. “Tauro” galite pasitikėti ilgai, tai jums užtikrina aukštas atsparumas UV, aplinkos sąlygoms, daugeliui šarmų ir rūgščių.

Atsparumas senėjimui dar papildo būdingas stipriąsias “Tauro” ypatybes, ji yra gavusi JAV patentą.

“Polaro” ir per šalčius, ir esant drėgnai aplinkai išlieka kieta 

Nors klijuoja labai tvirtai, ją lengva pataisyti

Speciali sistema su išplėstu lipniuoju sluoksniu prieš lyginant klijuojamąją juostą padeda lengviau taisyti neliečiant perdengimų. Ar “Polaro” galėtų padėti, jei perdengimais sujungtos dalys sujungtos nepakankamai gerai? Žinoma Paprasčiausiai atklijuokite ir vėl suleiskite iš naujo, kadangi “Polaro” tvirčiausiai sukimba tik po 24-36 valandų. Tai optimalus sprendimas tiesiog idealiam įvairių paviršių sujungimui.

Sušalę ir drėgni paviršiai “Polaro”, abipusei lipniajai juostai iš akrilato klijų, pagamintų iš PET lipniojo sluoksnio, nėra problema. Sudėtingiausiomis sąlygomis iki - 40 C temperatūroje bandyta juosta atlaikė šaltį nepriklausomai nuo oro kliūčių. Taigi jūs neprarasite laiko ir sutaupysite pinigų. Tai galimybė įsigyti patikimą, atsparią vėjui apsaugą nuo aplinkos poveikio bei UV. Be to, “Polaro” ilgai atrodo kaip nauja ir todėl ilgam išsprendžia visas problemas. Išbandykite JAV patentuotą rinkinį visiems kampams ir kraštams.


Destataprofil.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su destataprofil.lt slapukų politika.

Sutinku