uždaryti x

Prisijungti

Slapyvardis Slaptažodis

Patikima stogo ir fasado danga

Techninė informacija

Roll - Fix" - juostelė vėdinamiems kraigams ir stogo kampams

"Top - Fix" - kraigų ir stogo kampų laikiklis

Metras po metro – sėkmė.

Klober “Roll-fix” pagamintas iš orui pralaidaus plisuoto polipropileninio pluošto, lengvai patiesiamas ir pritvirtinamas vinimis ir sąvaromis. Todėl, net ir esant nepalankioms darbo sąlygoms, Jums pavyks greitai uždengti stogą. Vos Jums išvyniojus ruloną ant stogo kraigo, užsilenkiantis kraštas pats padengs  viršutinę čerpių eilę. Švininė juostelė ir elastinga, aplinkos poveikiui atsparus pamušalas iš butilono klijų sandariai priglus prie bet kokios formos čerpių. „Roll-FIx“ neleidžia sniegui ar vandeniui įsiskverbti į vidų.
 
„Top-Fix“ laiko iš karto
Kraigo ir stogo kampų laikiklis „Top-Fix“ leidžia žaibiškai ir patikimai pritvirtinti lentelę ant kraigo ar kampo dar prieš patiesiant "Roll-Fix".
Plaktukas – tai viskas, ko Jums reikia, jokių vinių ar medvaržčių. Karštu būdu cinkuotas 3 mm storio plienas su jį sustiprinančiu grioveliu tinka tvirtinti visas stogo kraigo lenteles. Įkaldami „Top-Fix“ į skirtingą gylį, Jūs nesunkiai sulyginsite kraigo plokštumą. Dengiant stogą ir kraigą, „Roll-Fix“ ir „Top-FIx“ derinys – puikus pasirinkimas, pagerinantis darbų kokybę.
 

Daug oro mažose erdvėse

„Roll-Fix“ praleidžia daugiau nei 300 m3 oro per valandą viename metre, kai spaudimo skirtumas sudaro 40 Pa. Plisuota struktūra nenutrūksta per visą medžiagos ilgį ir iš viršaus padengta pluoštu. Tokiu būdu susiformuoja daugybė apsaugotų ventiliacinių plyšių, kurie kartu su orui pralaidžia paties pluošto struktūra užtikrina stogo vėdinimą pagal DIN 4180 3 dalies reikalavimus.

 

Skirtingi rulonų pločiai įvairioms čerpių formoms
Dirbdami su plokščiomis čerpėmis, „Roll-Fix“ sunaudosite mažiau, negu dirbdami su profiliuotomis čerpėmis. Todėl norint patenkinti visus reikalavimus, gaminamas trijų pločių „Roll-Fix“: 260 mm, 295 mm ir 390 mm.

Kiekvienai dangai – tinkama spalva                                                     

 „Roll-Fix“ yra raudonos, grafito ir tamsiai rudos spalvos. Siekiant patenkinti didžiausius reikalavimus jau gaminama ir padengta variu juostelė. Dėl to Jūs galite pasirinkti ventiliacinę ljuostelę kraigams ir stogo kampams, derančią prie viso stogo.


Destataprofil.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su destataprofil.lt slapukų politika.

Sutinku