uždaryti x

Prisijungti

Slapyvardis Slaptažodis

Patikima stogo ir fasado danga

  • Skirtumas tarp mūsų ir konkurentų produktų vis mažėja, todėl nulemti kliento apsisprendimą mūsų įmonės naudai nėra taip paprasta.
  • Bendraujant pastebėjome, kad norint pasiekti profesionalumo viršūnę tenka ieškoti naujų sprendimo kelių, variantų, metodų.
  • Daugelis žino Pareto dėsnį 80/20: dvidešimt procentų pastangų duoda aštuoniasdešimt procentų rezultatų. Brian Tracy, žinomas pardavimų ekspertas, perfrazavo šį teiginį: “20 procentų pardavimo darbuotojų atsako už 80 procentų pardavimų”. Tas penktadalis pardavimo darbuotojų geriausi. Tačiau galime eiti dar toliau ir pasakyti, kad 80 procentų to penktadalio pardavimų vykdo 4 procentai pardavėjų. Tai čempionai. Šie žmonės neturi materialinių rūpesčių, yra ramūs dėl savo darbo vietos ir sugeba džiaugtis gyvenimu. Šias savybes turi dauguma įmonės darbuotojų. Ugdydama lyderius, įmonė nutiesia “tiltus” į perspektyvą.

Destataprofil.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su destataprofil.lt slapukų politika.

Sutinku