uždaryti x

Prisijungti

Slapyvardis Slaptažodis

Patikima stogo ir fasado danga

Plieninės stogų dangos

 

rudos plieninės dangos

Statybų ar namo renovacijos metu, kone pats svarbiausias uždavinys – pasirinkti geriausiai poreikius ir galimybes atitinkančią stogo dangą. Juk dėl pastarosios svarbos abejonių nekyla – tai visų konstrukcijų bei svarbiausių pastato dalių apsauga nuo gamtos veiksnių: saulės poveikio, vėjo, lietaus ir sniego. Tačiau renkantis stogo dangą, dėmesį reikėtų atkreipti ir į kitas savybes: estetiką, lankstumą, eksploatacijos periodą, montavimo subtilybes ir, žinoma, investicijas. Vertinant šiuo metu rinkoje esančius produktus pagal šias savybes, ko gero, daugiausiai dėmesio nusipelnė plieninės stogų dangos. Pastarąją nesudėtinga pritaikyti pagal norimą formą, ji atrodo estetiškai visą naudojimo laiką ir yra išties ilgaamžė.


apie dangas
STOGO DANGOS
tegula
ČERPINIS PROFILIS TEGULA
tegula mini max
ČERPINIS PROFILIS TEGULA MINI MAXI
origami
ČERPINIS PROFILIS ORIGAMI
trapeciniai
TRAPECINIAI PROFILIAI
falciniai
FALCINIAI PROFILIAI
sinus profiliai
SINUS PROFILIAI
daugiasluoksnės
DAUGIASLUOKSNĖS PLOKŠTĖS

Geriausi plieninių stogo dangų pasiūlymai


tegula
ČERPINIS PROFILIS TEGULA

Čerpės “Tegula” stulbinamai panašios į molines čerpes-išliginiai ir skersiniai sujungimai nematomi...

Kaina nuo 7.61 €

Plačiau

tegula mini max
ČERPINIS PROFILIS TEGULA MINI MAX

Čerpė ‘Tegula Maxi/Mini turi ypatingą paslėpto tvirtinimo sistema todel nebereikia naudoti įprastinių sraigtų...

Kaina nuo 8.73 €

Plačiau

origami
ČERPINIS PROFILIS ORIGAMI

Paprasta ir tiksli ORIGAMI forma sieja dvi geras savybes: klasikinį čerpių stogo grožį ir plieno tvirtumą...

Kaina nuo 5.40 €

Plačiau

trapeciniai dp 20
TRAPECINIAI PROFILIAI DP 20

Statinių konstrukcijos (STR 2.05.02:2001), visuomeniiai, pramoniniai ir indvidualūs pastatai. Šlaitiniai stogai...

Kaina nuo 5.18 €

Plačiautrapeciniai dp 45a
TRAPECINIAI PROFILIAI DP 45A

Statinių konstrukcijos (STR 2.05.02:2001), visuomeniiai, pramoniniai ir indvidualūs pastatai. Šlaitiniai stogai...

Kaina nuo 6.21 €

Plačiau

sinus
SINUS

Statinių konstrukcijos (STR 2.05.02:2001), visuomeniai, pramoniniai ir indvidualūs pastatai. Šlaitiniai stogai...

Kaina nuo 5.28 €

Plačiau

classic
CLASSIC

Statinių konstrukcijos (STR 2.05.02:2001), visuomeniai, pramoniniai ir indvidualūs pastatai. Šlaitiniai stogai...

Kaina nuo 5.73 €

Plačiau

classic click
CLASSIC CLICK

Statinių konstrukcijos (STR 2.05.02:2001), visuomeniai, pramoniniai ir indvidualūs pastatai. Šlaitiniai stogai...

Kaina nuo 7.23 €

Plačiau


raudonos plieninės dangos

Plieninės stogų dangos eksploatacijos trukmė skiriama į 2 ciklus:

1.estetinis ilgaamžiškumas. Pagal šį rodiklį eksploatacijos trukmė skaičiuojama iki pirmojo dangos perdažymo, kuris paprastai būna po 25-40 metų. Iki perdažymo danga išlieka ryškios, vientisos spalvos. Estetinį dangos ilgaamžiškumą lemia polimerinės dangos storis, atsparumas UV spinduliams, vietovė, kurioje danga eksploatuojama (tai miestas, kaimas, regionas pajūryje) bei kitos savybės (dangos spalva, saulės intensyvumas ir t.t.)

2.Darbinis ilgaamžiškumas. Darbiniu plieninių stogų dangų ilgaamžiškumu vadinamas laikas, per kurį danga praranda funkcijas, nebeatlieka paskirties: nuo žalingų aplinkos veiksnių neapsaugo statinio konstrukcijų. Nors tinkamai prižiūrimos plieninės stogo dangos šeimininkas šio laiko neturėtų sulaukti (eksploatacijos trukmė pagal šį rodiklį turėtų sutapti su jo gyvenimo trukme), trumpiausias terminas, nuo kurio galima tikėtis tokių nesklandumų, yra 35 metai. Koks didžiausias plieninės stogų dangos pranašumas? Ant kur kas mažiau kaupiasi apnašos ir nešvarumai. Ji yra dengta polimerų sluoksniu, kuris apsaugo dangą nuo šių sankaupų, todėl ji estetiškai atrodo visą eksploatacijos laiką.

Kas sudaro stogo kainą

Renkantis stogo dangą, veikiausiai daugiausiai lemiantis faktorius yra galutinė stogo kaina. Be abejonės, kiekvienas savininkas tai gerai apsvarsto, todėl reikėtų žinoti, kas ją sudaro, kad skaičiuojant būtų išvengta klaidų. Tai:

Stogo dangos atsparumas ugniai

Tai, kad stogo danga atitinka priešgaisrinius normatyvus dar nėra vienintelis rodiklis, pagal kurį reikėtų vertinti jos atsparumą ugniai. Ne mažiau dėmesio vertėtų skirti ir tam, su kokiais sunkumais galimai susidurs gaisrininkai, prireikus jį gesinti. Daugiausiai problemų tokiu atveju kelia sudėtingas stogo dangos ardymas. Tai priklauso nuo dangos klojimo – kuo didesniais lakštais ji buvo klota, tuo sunkiau ardyti ją bus.

Stogo dangos estetika

Stogo dangos estetika – tai komplektaciją, nuolydžio galimybės bei kt. Juk apie pusę namo išorės vaizdo lemia būtent stogas, todėl jo estetika neginčijamai svarbi. Renkantis stogo dangą reikėtų atkreipti dėmesį, kad jos spalva derėtų prie statinio sienų spalvos, aplinkos stiliaus. O tai dar vienas plieninių stogo dangų privalumas, mat savininkas turi nevaržomą laisvę rinktis – šios dangos būna įvairių spalvų, be to, galima rinktis net ir iš skirtingų raštų. Plieninės stogų dangos – universalus ir lengvai pritaikomas pasirinkimas.

Stogo dangos ekologija

Pastaruoju metu ekologija sulaukia yapč daug dėmesio, todėl neretai apie tai susimąstoma ir renkantis stogo dangą. Kad stogo danga būtų ekologiška, nekenktų aplinkai ir žmogui – išties svarbu, juk stogo plotas paprastai lygus naudingajam namo plotui. Toks kenksmingų medžiagų kiekis galėtų padaryti daug žalos.Destataprofil.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su destataprofil.lt slapukų politika.

Sutinku