uždaryti x

Prisijungti

Slapyvardis Slaptažodis

Patikima stogo ir fasado danga

Bendrosios nuostatos

Šia Privatumo politika UAB „Destata profil“ apibrėžia kai kurių kliento asmeninių duomenų rinkimo, tvarkymo ir saugojimo taisykles ir kitus su kliento asmeniniais duomenimis susijusius įsipareigojimus. Taip pat bendrovės internetinėje parduotuvėje galimai naudojamas statistinės analizės priemones. Duomenų pateikimas ir tvarkymas

Registruojantis UAB „Destata profil“ internetinėje parduotuvėje, užsisakant prekes ar bet kokiu kitu būdu nurodant savo asmeninius duomenis, klientai sutinka, kad UAB „Destata profil“ tuos duomenis tvarkys pagal šios Privatumo politikos taisykles. UAB „Destata profil“ įsipareigoja patikėtus kliento asmeninius duomenis rinkti ir tvarkyti tik paisant galiojančių įstatymų (LR Civilio kodekso ir duomenų apsaugos įstatymo).

Duomenų kaupimas ir saugojimas

UAB „Destata profil“ nurodo, kad kaupiami ir saugomi gali būti tik tie kliento asmeniniai duomenys, kurie yra būtini paslaugai ar prekei parduoti, ir tik tokį laiką, koks yra būtinas tai kokybiškai atlikti. UAB „Destata profil“ įsipareigoja nepiktnaudžiauti turimais kliento asmeniniais duomenimis, laikyti juos konfidencialiai ir naudoti tik paslaugos teikimo ar prekių pardavimo tikslais.

Duomenų naudojimo tikslai

Kliento asmeniniai duomenys gali būti naudojami tik tiesiogiai su UAB „Destata profil“ teikiamų paslaugų bei parduodamų prekių susijusiais tikslais: išrašant sąskaitas, pateikiant jas klientui, priimant ir rengiant užsakymus, juos tikslinant, rūpinantis jų pristatymu, teikiant pasiūlymus ir kt.

Duomenų atskleidimas trečiosioms šalims

UAB „Destata profil“ neturi teisės atskleisti kliento asmeninių duomenų jokiais kitais atvejais, nebent jis atsisakytų vykdyti įsipareigojimus arba to reikalautų LR įstatymai. Statinės analizės priemonių naudojamas

UAB „Destata profil“ informuoja, kad internetinėje parduotuvėje gali būti naudojamas statistinės analizės priemonės – slapukai. Slapukai gali būti diegiami bet kuriame įrenginyje, kuriuo klientas apsilanko internetinėje parduotuvėje. Tai atliekama tik siekiant gerinti teikiamų paslaugų kokybę ir atpažinti internetinės parduotuvės lankytojus.


Destataprofil.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su destataprofil.lt slapukų politika.

Sutinku