uždaryti x

Prisijungti

Slapyvardis Slaptažodis

Patikima stogo ir fasado danga

Techninė informacija

PAKLOJAMOSIOS

Klöber "Permo®" - didelės difuzinės gebos stogo plėvelės

"Klöber Permo easy H" - tai aukštų technologijų ("High - Tech") didelės difuzinės gebos kelių sluoksnių stogo plėvelė. Jos sustiprinta struktūra atspari plyšimui ir slydimui. Hidrofobinė plėvelė neplyšta kalant vinis. Labai atspari UV spindulių poveikiui. Koeficientas Sd 0,02 m. "Permo easy H" tinka stogams su lentų pagrindu arba be jo, bei stogams su ventiliacine anga, kurių apačia padengiama apšiltintąja difuzine plėvele.
Jokių galimybių kenkėjams ir grybeliams
Puikios "Klöber Permo" difuzinės savybės leidžia naudoti chemiškai neapdorotą medieną, nes drėgmė visada gali nesunkiai išgaruoti. Taigi nebereikia chemiškai apdoroti gegnių konstrukcijos ir nesusidaro palankios sąlygos grybeliams ar kitiems kenkėjams. Sveika alternatyva gyventojams, pastatui ir aplinkai.
 
Su "Klöber Permo" balkiai gyvena ilgiau
Gegnės - pastato galva. "Klöber Permo" rūpinasi, kad ši galva liktų blaivi. Jokių toksinių garų, jokio pavojaus žmogui ar aplinkai! Mediena ilgai išliks tvirta ir "kvėpuodama" gyvens kartu su namais.
Perdirbimas - dar vienas "Klöber Permo" privalumas.                                                                        

Kadangi medžiaga "Klöber Permo" gaminama iš poliolefino, ji gali būti perdirbama. Tai leidžia taupyti žaliavas. "Klöber Permo" nekenkia aplinkai, todėl jas galite išvežti kartu su buitinėmis atliekomis.

Prieš spinduliavimą, drėgmę ir plyšius

Net esant intensyviam spinduliavimui, išlieka atspari ultravioletiniams spinduliams 4 mėnesius

Medžiaga "Klöber Permo" nepaprastai ilgai gali likti po atviru dangumi, todėl Jums lieka užtektinai laiko uždengti viršutinį stogo dangos sluoksnį.
Intensyvus ultravioletinis spinduliavimas, net esant tiesioginiams saulės spinduliams, nekenkia poliolefinui, pagamintam pagal naujausią technologiją. Tai labai svarbu užsitęsus statybos darbams arba palikus atskiras stogo vietas neuždengtas. Išbandykite "Klöber Permo" jau šiandien ir dirbdami Jūs išvengsite streso.
"Klöber Permo" atlaiko didžiulį vandens spaudimą, ir tai leidžia išvengti "palapinės efekto". Jūs žinote, kad palietus drėgną nuo lietaus palapinės stogą, vanduo prasiskverbia per medžiagą ir nubėga pirštu. Dėl ypatingos "Klöber Permo" struktūros tai yra neįmanoma. Šios medžiagos atsparumas vandeniui pagal DIN 53886 atitinka > 1550 mm H2O.
 
Atsparumas kiekvieną sunkią darbo dieną
"Klöber Permo" - tai atsparumo ir patikimumo darbo metu pavyzdys, o tai padidina Jūsų saugumą. Medžiaga netampa slidi, net būdama drėgna, ir neplyšta, neatsargiai ant jos atsistojus. Didelis atsparumas plyšimui ir vinies ištraukimui užtikrina aukštą kokybę.
 
Pjaukite peiliu, o ne kirpkite žirklėmis
Nors "Klöber Permo" yra tvirta ir nesideformuoja, ją galima nesunkiai pjauti peiliu. Nereikia žirklių nedidelėms įpjovoms, pvz., prie kaminų ir antenų.
 
Taip izoliuoti stogai sukuria sveikas gyvenamąsias patalpas                                                                                 

Pastogės vis dažniau rekonstruojamos į gyvenamąsias patalpas. Tam reikia geros termoizoliacijos ir pamušalinių stogo dangos medžiagų, kurios būtų pakankamai pralaidžios tais atvejais, kai izoliacinės medžiagos dedamos per visą gegnių storį. Difuzinė plėvelė, panašiai kaip sveika oda, praleidžia drėgmę, todėl iš vidaus ant stogo neatsiranda kondensato. Tuo pačiu metu į patalpas neprasiskverbia nei vanduo, nei vėjas.

"Klöber Permo easy" atitinka visus šiuos reikalavimus ir užtikrina maksimalią difuziją.

"Klöber Permo easy" lengviausia iš visų firmos "Klöber" difuzinių paklojamųjų medžiagų. Ji sudaryta iš trijų pluošto ir poliolefino plėvelės sluoksnių. Tai medžiaga, turinti geresnius negu vidutiniai rodikliai visose srityse. "Permo easy" skirta visiems neapkaltiems stogams, nesvarbu ar tarp gegnių naudojamos izoliacinės medžiagos. Iš abiejų difuzinės polietileninės plėvelės pusių yra priklijuoti tvirti ir ultravioletiniams spinduliams atsparūs pluoštai. Kadangi pluoštai yra ypač tvirti, darbo metu Jums nekils jokių sunkumų.

Hidrofobija, kad vandens lašai neišsisklaidytų

            neapdorota                      hidrofobiškai apdorota

Išnaudokite visas galimybes, kad neprasiskverbtų vanduo     Hidrofobiškai apdorojant paklojamąsias medžiagas, firmai "Klöber" pavyko išvengti vandens įsisunkimo. Tam tikromis sąlygomis aplink vinis ir sąvaras galima buvo pastebėti kapiliarinius efektus. Medinės konstrukcijos sugerdavo išorėje esantį vandenį. Apsisaugojimas nuo vandens prasiskverbimo į stogo konstrukcijas vadinamas "hidrofobavimu". Esant normalioms oro sąlygoms stogo karkasas, esantis po atviru dangumi, visada išlieka sausas. Tai parodo kokybišką konstrukcijos apsaugą.

 

Hidrofobiškai apdorojus paklojamąsias medžiagas, vandens lašai rieda žemyn
Firmos "Klöber" inžinieriai, taikydami specialų gamybos metodą, pasiekė aukštą pluošto hidrofobiškumo lygį. Toks pluoštas atsparus net dideliam vandens kiekiui. Hidrofobinė pluošto danga, susitraukdama, kaip apsauginis skydas, visiškai padengia pluoštą. Mažiausi vandens lašai, esant, net nedideliam stogo nuolydžiui, negali išsilaikyti ir nurieda difuzinės plėvelės paviršiumi.
 
Puikus nepaprastų savybių ir nesudėtingo montavimo derinys
Apsauginė "kvėpuojanti" pastato oda "Permo light" - tai patikimumo pavyzdys. Ji, kaip ir visos "Klöber Permo" difuzinės paklojamosios medžiagos, atitinka visus DIN 18338, DIN 4108 - 3, Din 68800 - 2 ir naujausius Vokietijos centrinės stogdengių sąjungos reikalavimus. Įsitikinkite patys šiuolaikinės difuzinės plėvelės privalumais nekenksmingiems ir ilgalaikiams statiems stogams.
 
Trisluoksnė struktūra su hidrofobiniu apatiniu sluoksniu                                                                                          
"Klöber Permo light" turi tvirtą viršutinį sluoksnį. Ši universali plėvelė su hidrofobiniu apatiniu sluoksniu puikiai tinka apkaltiems ir neapkaltiems stogams. Todėl ji gali pakeisti bet kokias paklojamąsias medžiagas. "Klöber Permo lights" savybės visiškai įtikina kiekvieną stogdengį ar architektą. Difuzinė plėvelė iš viršaus yra apsaugota tvirto, ultravioletiniams spinduliams atsparaus pluošto, o apatinis pluoštas yra hidrofobiškai apdorotas, t.y. neperšlampa, net naudojant agresyvias chemines medienos apsaugos priemones.
 

Optimalūs naujo lygio difuzinės technikos rodikliai

"Permo forte" panaudojimo galimybės beribės. Labai tvirta, difuzinė paklojamoji medžiaga atitinka net pačius aukščiausius kokybės reikalavimus ir gali būti panaudota ant bet kokio stataus stogo. Be to, tvirtas paviršius labai palengvina montavimą ir "atleidžia" Jums už neatsargius žingsnius, aštriabriaunes medines konstrukcijas ir grubius paviršius. "Klöber Permo forte" - geriausias būdas sukurti izoliuotą stogą ir sveiką patalpų klimatą.

Ketursluoksnė struktūra: naujausių technologijų pritaikymas kiekvienam sluoksniui ir dvigubas hidrofobavimas

"Klöber Permo forte" - aukščiausia naujosios paklojamųjų medžiagų kartos klasė. Be kitų "Permo" plėvelių privalumų galima paminėti ir tvirtą armuotą tinklelį, neleidžiantį plėvelei deformuotis ar suplyšti. Be to, viršutinis ir apatinis sluoksniai yra hidrofobiškai apdoroti ir nepalieka jokių galimybių patekti drėgmei.


Destataprofil.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su destataprofil.lt slapukų politika.

Sutinku