uždaryti x

Prisijungti

Slapyvardis Slaptažodis

Patikima stogo ir fasado danga

Techninė informacija

"Plastex" plokštės - unikali išorinė danga. Tai geriausias sprendimas inovacinėms statyboms, chemijos pramonės įmonių gamybos ir sandėliavimo patalpoms.    

10 metų garantija apsaugai nuo korozijos, klimato įtakos, šviesos ir UV spindulių.
7 metų garantija atsparumui krušai - iki 20 mm skersmens krušos gabalėliams.
Savybės:
 • smūginis tąsumas šaltyje iki -200, neskilinėja apdorojimo (pjaustymo, montavimo) metu;
 • priklauso statybinių medžiagų klasei B1, sunkiai užsiliepsnojančios pagal DIN 4102;
 • cheminis atsparumas pagal DIN 16 929;
 • bendras statybų priežiūros tarnybos leidimas Z-PA-III 2.365;
 • visų profilių stabilumo įrodymas;
 • pašalinę kontrolę (priežiūrą) vykdo FMPA, Štutgartas.
SOLLUX kietųjų PVC gofruotų ir trapecinių plokščių tarpe užima ypatingą vietą, nes jo gaminių dviašis įtempimas garantuoja atsparumą traukimui ir smūgiui daugiau nei 900 kJ/m2. Pramoniniai klientai vertina šios firmos gaminius kaip pigią alternatyvą dengiančiosioms medžiagoms, nes jie nejautrūs korozijai, atsparūs krušai bei chemikalų poveikiui, taip pat ilgaamžiai.
SOLLUX plokštės taip pat plačiai naudojamos individualioje statyboje: dengiant stogą, šiltnamius, balkonus, stogelius, terasas, įrankių namelius, voljerus, pergoles (stiklo galerijas), automobilių pastoges, baseinus, daugeliui kitų statinių (galima dengti ankstyvųjų daržovių lysves).
SOLLUX plokštės atsparios cheminei aplinkai, kadangi gaminamos nenaudojant klijų ar kitų cheminių rišiklių. 1 mm storio SOLLUX plokštėje yra nuo 10 iki 15 sluoksnių, kurie 800C temperatūroje ir, esant aukštam spaudimui, gamybos metu sulydomi. Agresyviose, cheminėse aplinkose negalima naudoti įprastų PVC plokščių, kadangi plokštės viduje esantys cheminiai rišikliai po 1 - 2 metų, veikiami agresyvių elementų, suyra, todėl plokštė praranda statines, estetines bei patvarumo savybes.
SOLLUX plokštės atsparios UV spinduliams, kadangi viršutinis plokštės sluoksnis padengtas reflektorines savybes turinčia plėvele. UV spinduliai atsimuša į reflektorinę plėvelę ir todėl nepatenka į žemesnius plokštės sluoksnius. Reflektorinė plėvelė - patentuotas kompanijos gaminys.
SOLLUX plokštė atspari mechaniniam poveikiui bei smūgiams. Netgi atsirėmus autotransporto priemonei, krautuvui, plokštė nesuskyla.
 
ONDEX Super HR šviesą praleidžiančios (trapecinės) ir statybinės plokštės su 10 metų garantija:
 • atsparumui krušos poveikiui, esant iki 40 mm skersmens krušos gabalėliams (pagal patikrinimo ataskaitą Nr. 54511/1 ir 54511/2);
 • atsparumui korozijai, atmosferos veiksniams bei ultravioletinių spindulių ir šviesos poveikiui.
Savybės:
 • nepramušamos ir po 20 metų naudojimo atviro atmosferos poveikio sąlygomis (patikrinimo ataskaita 25/96.A2);
 • nepramušamos pagal Statybos profesinių sąjungų patikrinimo pažymėjimus Nr. 96148, Nr. 96149, Nr. 96150;
 • smūginis tąsumas net ir esant iki - 400 šalčiui, neskilinėja apdorojimo (pjaustymo, montavimo) metu;
 • priklauso statybinių medžiagų klasei B1, sunkiai užsiliepsnojančios pagal DIN 4102;
 • stogo danga atspari kibirkštims (ugniai) pagal DIN 4102 7 dalį;
 • cheminis atsparumas pagal DIN 16 929;
 • bendrieji statybų priežūros tarnybos leidimai Z-PA-III 2.365, Z-10.1-165, Z-10.1-223;
 • visų profilių stabilumo įrodymas;
 • pašalinę kontrolę (priežiūrą) vykdo FMPA. Štutgartas.
ONDEX Super HR plokštės yra itin kokybiškas produktas kietųjų PVC banguotųjų ir trapecinių plokščių tarpe, kadangi dėl "ištempimo dviem kryptim" peršviečiamos kaip stiklas plokštės įgyja didesnį nei 1200 kJ/m2 tvirtumą, o natūraliai peršviečiamos arba neperšviečiamos plokštės įgyja didesnį nei 1500 kJ/m2 tvirtumą.
Klientai iš pramonės srities jau daugiau kaip 30 metų vertina ONDEX ORGANIT Super HR plokštes dėl jų nejautrumo korozijai, atsparumo krušos bei chemikalų poveikiui, kaip vertingą ir ilgaamžę gamybinę medžiagą.
Įsigijęs ONDEX Super HR šviesą praleidžiančias (trapecines) ir statybines plokštes, klientas turės medžiagą, reikalingą namie, kieme ir sode, kuri tikrai atitiks visus reikalavimus.
 


Destataprofil.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su destataprofil.lt slapukų politika.

Sutinku