uždaryti x

Prisijungti

Slapyvardis Slaptažodis

Patikima stogo ir fasado danga

Techninė informacija

Lengvąja vadinama statybos technika, naudojanti plieną, gipsą ir mineralinę vatą. Visos šios trys medžiagos yra tinkamos aplinkosaugos atžvilgiu ir galimos perdirbti. Plieniniai ilginiai ir skersiniai  naudojami vidinėms ir išorinėms sienoms įrengti.
Konstrukciniai ilginiai yra pagaminti iš didelio atsparumo plieno, kurio tempimo riba didesnė nei 350 N/mm2. Ilginiai yra karštai cinkuoti mažiausiai 275 g/m2. Cinkavimo pakanka plieno ilginiams apsaugoti nuo korozijos visam pastato egzistavimo laikui.
Druskos, kurios dėl aplinkos poveikio susidaro cinko paviršiuje, yra tirpios vandenyje. Lauke druskos nuplaunamos per kiekvieną lietų, o viduje lieka paviršiuje. Iš pradžių dėl aplinkos poveikio tiek viduje, tiek lauke esančio karštai cinkuoto plieno korozijos greitis vienodas. Po metų korozijos procesas viduje beveik visiškai sustoja. Bandymai, kuriuos British Steel atliko Anglijoje, rodo, kad cinko viduje per metus apie 0,1 g/m2. British Steel atitinkamai ištyrė ir plieninių sijų perdenginius (virš žemės grunto) be plastikinės folijos ant žemės ir net tokiu būdu juos naudojant užtenka 275 g/m, kad atsparumas būtų užtikrintas apie 100 metų.
Metalo ilginiai tinkami naudoti: apšiltintiems ir neapšiltintiems stogams ir sienoms; pramoniniams pastatams; angarams ir sandėliams; priestatams, rekonstrukcijoms ir renovacijai; ūkiniams pastatams.

 

 

Konstrukciniai metalo ilginiai

 

 
C tipo ilginiai Z tipo ilginiai U tipo ilginiai   Omega ir H tipo ilginiai

 

Storis: 1,0–3,0 mm; mažiausias ilgis – 1600 mm; didžiausias ilgis – 18 500 mm