uždaryti x

Prisijungti

Slapyvardis Slaptažodis

Patikima stogo ir fasado danga

 

Tai du ar trys 22 mm skersmens vamzdžiai,

specialių laikiklių pagalba tvirtinami prie stogo konstrukcijų.

Naudojama ant stogo susikaupusiai sniego masei sulaikyti ir smulkinti.

Tinka naudoti bet kokios konstrukcijos ir dangos stogams

   

 

    Tai ne žemesnė kaip 600mm aukšč io konstrukcija iš dviejų 22mm skersmens vamzdžių ir laikiklių. Tinka keramikinių čerpių metaliniams  čerpių imitacijos stogams, falciniams ir kt. stogams. Apsauginė stogo  tvorelė dažniausiai montuojama, dėl priešgaisrinių reikalavimų.
     
 

Stogo kopėčios yra skirtos individualiems namams, viloms, sublokuotiems namams, komercinės ar ūkinės paskirties pastatams, garažams. Stogo kopėčios lengvai ir greitai montuojamos.

   

 

   

Stogo tilteliai ant stogų montuojami, kad būtų lengva prieiti prie kaminų, antenų, saulės kolektorių, stoglangių ar įvairių kitų objektų. Stogo tiltelis judėjimą stogu padaro saugesniu. Tiltelis yra 350mm pločio, tinka trapeciniams, čerpiniams, klasikiniams ir valciniams stogams.

     
 

Ant stogo tiltelių gali būti sumontuoti  ventiliacijos, kondicionavimo ir kiti įrenginiai. Priklausomai nuo sąlygų ir reikalavimų tilteliai gali būti su aptvėrimu ar be jo.


Destataprofil.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su destataprofil.lt slapukų politika.

Sutinku